Založit webové stránky nebo eShop
Rozlosování

Zatím poslední rozlosování Okresního přeboru...



   Los okresního přeboru  ledního hokeje mužů 2011 - 2012

3 x 20 minut čistého času

 

Den

Datum

Zahájení

ČU(kolo)

Mužstva

Stadion

Výsledek/Třetiny

 

 

 

1/1

Králíky – Voděrady

 

přeloženo

So

5.11.2011

11:45

2/1

Řetová – Choceň

ČT

 

Ne

6.11.2011

19:00

3/1

Semanín – Rychnov n/K

RK

 

So

5.11.2011

16:30

4/1

Čestice – Lanškroun

RK

 

Ne

6.11.2011

16:30

5/1

Dlouhoňovice – Verměřovice

RK

 

 

 

 

110/22

Žamberk - Voděrady

 

vložený zápas   přeloženo

 

Ne

13.11.2011

16:45

6/2

Lanškroun – Dlouhoňovice

LA

 

Ne

13.11.2011

19:00

7/2

Rychnov n/K – Čestice

RK

 

So

12.11.2011

17:00

8/2

Choceň – Semanín

CH

 

Ne

13.11.2011

19:30

9/2

Voděrady – Řetová

CH

 

So

12.11.2011

16:45

10/2

Žamberk – Králíky

ŽA

nový termín

11.11.2011

19:45

106/22

Čestice – Verměřovice

RK

vložený zápas

 

So

19.11.2011

17:00

11/3

Řetová – Žamberk

ČT

změna začátku utkání

So

19.11.2011

10:45

12/3

Semanín – Voděrady

ČT

změna začátku utkání

Ne

20.11.2011

16:30

13/3

Čestice – Choceň

RK

 

Ne

20.11.2011

19:00

14/3

Dlouhoňovice – Rychnov n/K

RK

 

Ne

20.11.2011

16:45

15/3

Verměřovice – Lanškroun

LA

 

18.11.2011

20:15

98/20

Králíky – Lanškroun

LA

vložený zápas

 

Ne

27.11.2011

19:00

16/4

Rychnov n/K – Verměřovice

RK

 

25.11.2011

19:30

17/4

Choceň – Dlouhoňovice

CH

 

Ne

27.11.2011

16:30

18/4

Voděrady – Čestice

CH

 

So

26.11.2011

16:45

19/4

Žamberk – Semanín

ŽA

nový termín

So

26.11.2011

19:45

20/4

Králíky – Řetová

LA

 

Ne

27.11.2011

16:45

107/22

Semanín – Lanškroun

LA

vložený zápas

 

So

3.12.2011

11:45

21/5

Semanín – Králíky

ČT

 

Ne

4.12.2011

16:30

22/5

Čestice – Žamberk

RK

 

So

3.12.2011

16:30

23/5

Dlouhoňovice – Voděrady

RK

 

So

3.12.2011

21:00

24/5

Verměřovice – Choceň

LA

 

Ne

4.12.2011

16:45

25/5

Lanškroun – Rychnov n/K

LA

 

 

 

108/22

Řetová – Rychnov n/K

ŽA  ??

vložený zápas

 

 

9 – 11.12.

 

26/6

Choceň – Lanškroun

 

 

 

 

 

27/6

Voděrady – Verměřovice

 

 

So

10.12.2011

16:45

28/6

Žamberk - Dlouhoňovice

ŽA

nový termín

So

10.12.2011

16:30

29/6

Králíky – Čestice

RK

 

 

 

 

30/6

Řetová – Semanín

 

 

9.12.2011

21:00

102/21

Rychnov n/K – Králíky

RK

vložený zápas

 

Ne

18.12.2011

16:30

31/7

Čestice - Řetová

RK

 

So

17.12.2011

16:30

32/7

Dlouhoňovice – Králíky

RK

 

Ne

18.12.2011

16:45

33/7

Verměřovice – Žamberk

LA

 

So

17.12.2011

19:45

34/7

Lanškroun – Voděrady

LA

 

Ne

18.12.2011

19:00

35/7

Rychnov n/K – Choceň

RK

 

16.12.2011

21:15

104/21

Verměřovice – Semanín

LA

vložený zápas

 

 

27 - 30.12.

 

36/8

Voděrady – Rychnov n/K

 

 

 

 

 

37/8

Žamberk –Lanškroun

ŽA

 

 

 

 

38/8

Králíky – Verměřovice

 

 

 

 

 

39/8

Řetová – Dlouhoňovice

 

 

 

 

 

40/8

Semanín – Čestice

 

 

 

 

 

101/21

Choceň – Žamberk

 

vložený zápas

 

6 – 8.1.

 

41/9

Dlouhoňovice – Semanín

 

 

 

 

 

42/9

Verměřovice - Řetová

 

 

 

 

 

43/9

Lanškroun – Králíky

 

 

Ne

8.1.2012

19:00

44/9

Rychnov n/K – Žamberk

RK

 

 

 

 

45/9

Choceň - Voděrady

 

 

6.1.2012

upřesnit

105/21

Dlouhoňovice – Čestice

RK

vložený zápas

 

So

14.1.2012

16:45

46/10

Žamberk – Choceň

ŽA

nový termín

So

14.1.2012

16:30

47/10

 Králíky – Rychnov n/K

RK

 

So

14.1.2012

11:45

48/10

Řetová - Lanškroun

ČT

 

So

14.1.2012

16:45

49/10

Semanín – Verměřovice

ČT

 

Ne

15.1.2012

16:30

50/10

Čestice – Dlouhoňovice

RK

 

 

 

 

100/20

Voděrady – Choceň

 

vložený zápas

 

 

20 – 22.1.

 

51/11

Verměřovice – Čestice

 

 

 

 

 

52/11

Lanškroun – Semanín

 

 

Ne

21.1.2012

19:00

53/11

Rychnov n/K - Řetová

RK

 

 

 

 

54/11

Choceň – Králíky

 

 

 

 

 

55/11

Voděrady – Žamberk

 

 

19.1.2012

19:30

94/19

Dlouhoňovice - Řetová

RK

vložený zápas

 

II.

27 – 29.1.

 

56/12

Voděrady – Králíky

 

 

 

 

 

57/12

Choceň – Řetová

 

 

Ne

29.1.2012

19:00

58/12

Rychnov n/K – Semanín

RK

 

 

 

 

59/12

Lanškroun – Čestice

 

 

 

 

 

60/12

Verměřovice – Dlouhoňovice

 

 

 

 

 

99/20

Žamberk – Rychnov

 

vložený zápas

 

So

4.2.2012

16:30

61/13

Dlouhoňovice – Lanškroun

RK

 

Ne

5.2.2012

16:30

62/13

Čestice – Rychnov n/K

RK

 

So

4.2.2012

11:45

63/13

Semanín – Choceň

ČT

 

So

4.2.2012

16:45

64/13

Řetová – Voděrady

ČT

 

 

 

 

65/13

Králíky – Žamberk

 

 

 

 

 

97/20

Řetová – Verměřovice

 

vložený zápas

 

 

10. – 12.2.

 

66/14

Žamberk – Řetová

 

 

 

 

 

67/14

Voděrady – Semanín

 

 

 

 

 

68/14

Choceň – Čestice

 

 

Ne

12.2.2012

19:00

69/14

Rychnov n/K – Dlouhoňovice

RK

 

 

 

 

70/14

Lanškroun – Verměřovice

 

 

 

 

 

109/22

Králíky – Choceň

 

vložený zápas

 

 

17. – 19.2.

 

71/15

Verměřovice – Rychnov n/K

 

 

So

18.2.2012

16:30

72/15

Dlouhoňovice – Choceň

RK

 

Ne

19.2.2012

16:30

73/15

Čestice – Voděrady

RK

 

So

18.2.2012

16:45

74/15

Semanín – Žamberk

ČT

 

 

 

 

75/15

Řetová – Králíky

 

 

 

 

 

103/21

Lanškroun – Řetová

 

vložený zápas

 

 

24. – 26.2.

 

76/16

Králíky – Semanín

 

 

 

 

 

77/16

Žamberk –Čestice

 

 

 

 

 

78/16

Voděrady – Dlouhoňovice

 

 

 

 

 

79/16

Choceň – Verměřovice

 

 

Ne

26.2.2012

19:00

80/16

Rychnov n/K – Lanškroun

RK

 

 

 

 

96/20

Semanín – Dlouhoňovice

 

vložený zápas

 

 

 

 

 

 

3. – 4.3.

 

81/17

Lanškroun – Choceň

 

 

 

 

 

82/17

Verměřovice – Voděrady

 

 

So

3.3.2012

16:30

83/17

Dlouhoňovice – Žamberk

RK

 

Ne

4.3.2012

16:30

84/17

Čestice – Králíky

RK

 

So

3.3.2012

11:45

85/17

Semanín – Řetová

ČT

 

 

So

10.3.2012

16:45

86/18

Řetová – Čestice

ČT

 

 

 

 

87/18

Králíky – Dlouhoňovice

 

 

 

 

 

88/18

Žamberk – Verměřovice

 

 

 

 

 

89/18

Voděrady – Lanškroun

 

 

 

 

 

90/18

Choceň – Rychnov n/K

 

 

 

Ne

18.3.2012

19:00

91/19

Rychnov n/K – Voděrady

Rk

 

 

 

 

92/19

Lanškroun – Žamberk

 

 

 

 

 

93/19

Verměřovice – Králíky

 

 

Ne

18.3.2012

16:30

95/19

Čestice – Semanín

RK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.1.2012

19:30

94/19

Dlouhoňovice – Řetová

RK

 

 

 

x

96/20

Semanín – Dlouhoňovice

 

 

 

 

x

97/20

Řetová – Verměřovice

 

 

18.11.2011

20:15

98/20

Králíky – Lanškroun

LA

 

 

 

x

99/20

Žamberk – Rychnov n/K

 

 

 

 

x

100/20

Voděrady – Choceň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

101/21

Choceň – Žamberk

 

 

9.12.2011

21:00

102/21

Rychnov n/K – Králíky

RK

 

 

 

x

103/21

Lanškroun – Řetová

 

 

16.12.2011

21:15

104/21

Verměřovice – Semanín

LA

 

6.1.2012

upřesnit

105/21

Dlouhoňovice – Čestice

RK

 

 

 

 

 

 

 

 

11.11.2011

19:45

106/22

Čestice – Verměřovice

RK

 

Ne

27.11.2011

16:45

107/22

Semanín – Lanškroun

LA

 

 

 

x

108/22

Řetová – Rychnov n/K

 

 

 

 

x

109/22

Králíky – Choceň

 

 

 

 

x

110/22

Žamberk - Voděrady

 

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek